נעים להכיר ∘ אורה צאיג ∘ יועצת פאנג שוואי

אני אוהבת להמציא דברים, לברוא עולם חדש, לקחת את מה שיש בסביבה החומרים, הצבעים, הטקסטורות, וליצור מהם משהו שלא חשבו עליו קודם. חופש המחשבה והיכולות לשנות את מגבלות המציאות הקיימת, הם נושאים מרתקים שהובילו אותי לגלות את עולם הפאנג שוואי.
מאז ומעולם עוסקת באמנות, השתתפתי בתערוכות רבות ועבודותיי היו מבוקשות. חלמתי להיות אדריכלית, אבל בפועל עסקתי בגרפיקה, ניהלתי עסק להדפסות משי ואמנות הקרמיקה.
בשנים האחרונות חזרתי לחלום הילדות שלי, אדריכלות, מזווית אחרת – יועצת פאנג שוואיחוקרת את המבנה בו חיים, עובדים או לומדים,  מזהה את הפוטנציאל הטמון בו, ואת הדרך הנכונה ליישם אותו. המפגש שלי עם האדם – אני בהקשבה עמוקה ואמיתית לצרכיו, רצונותיו וחלומותיו, מנסה להבין את דרכו ואת האפשרויות העומדות לפניו כעת.
מפת האסטרולוגיה הסינית מאפשרת לי לבחון את האיכויות והעוצמות של האדם. הייחוד של האסטרולוגיה הסינית, ושל הפאנג שוואי ככלי שלה, הוא ביכולת ליצור סביבה טובה, נכונה ובריאה, המותאמת בדיוק לצרכיו של האדם, כך שעתידו יהיה  טוב יותר – המטרה היא לעצב, להשפיע ולשנות.
כשנחשפתי לפאנג שוואי מצאתי פילוסופיית חיים עמוקה הנוגעת במציאות שלנו, שאם רק ניתן לה מקום, היא תעצב ותיצור לנו עולם חדש, מציאות אחרת, תיצור שינוי בחיינו, העונה בדיוק לרצונות ולחלומות שלנו. 
תורת הפאנג שוואי נוגעת בכל רובד בחיינו, בהוויה שלנו, משפיע על חיינו באופן מודע ולא מודע, לא יכולתי שלא להישאב לתוך עולם שכמה שהוא מופלא בעומקו, כך הוא פשוט בעשייתו באמצעות עיצוב הבית.

לפאנג שוואי אסכולות רבות איתם אני עובדת ואותם אני מלמדת:

אסכולה ראשונה
יין ויאנג YIN YANG

להרגיש את הבית בהרמוניה 
השיטה המסורתית לעיצוב בתים
תכנון ראשוני של האדריכאל/ית

אסכולה 2
חמשת האלמנטים


עיצוב המרחב 

הפאנג שוואי מקשרת בין האדם
לעיצוב ביתו ולמהלך חייו

אסכולה שלישית
בה גואה

8 הכיווני השמים
הכיוונים התומכים
בהתפתחות האישית שלנו.

אסכולה רביעית
המצפן

משמעות המבנה במרחב
לכל מעלה הצליל שלה

אסכולת הצורה חדש
אסכולת הצורה

האיזון שבעיצוב המרחב

fznor
הכוכב המעופף

המשמעות של המרחב

qrf
גאוביולוגיה

השפעת האדמה עלינו
קווים אלקטרו מגנטים

אסכולה שישית גדול
אסטרולוגיה סינית

ממהות ועד יעוד
הבנת האדם מרגע היוולדו

שאלות * בקשות * מחשבות 
שיחת ייעוץ * הרצאות וקורסים

מוזמנות/ים להתקשר
050-7418143

 

 או להשאיר כאן הודעה
ואחזור בהקדם

להתאהב בבית שלכם מחדש
אורה צאיג - יועצת פאנג שוואי